बिहिबार, फाल्गुन १०, २०८०

आइतबारबाट मन्त्रालयले किसान कल सेण्टर शुरु गर्ने

काठमाडौं । लामोसमय पश्चात नेपाली किसानहरुका लागि सरकारी तवरबाट किसानहरुको समस्या सुन्ने र समाधान गर्नका लागि सजिलो माध्यमका रुपमा किसान कल सेण्टर शुरु हुने भएको छ । कृषि मन्त्री हरिबोल प्रसाद गजुरेलले भोली आईबार दिउंसो १ बजे कृषि सूचना तथा सञ्चार केन्द्रको भवनमा रहेको किसान कल सेण्टरको कार्यकक्षबा औपचारिक रुपमा उद्घाटन गर्ने भएका छन् । ministry agricultue
किसानहरुले आफ्ना बस्तु तथा बालीमा देखा परेका समस्या तत्काल समाधान गर्नका लागि फोन गर्दा पैसा नलाग्ने टोल फ्रि नंम्वर १६६००१९५००० मा फोन गरेर आफ्ना समस्याको तत्कालै उपचार पाउने भएका छन् । किसानहरुले फोन मार्फत राखेका आफ्ना समस्या तत्काल कल सेण्टरले समाधान गर्न नसके किसानहरुको सम्पर्क नम्वर रेकर्ड गरी समस्या समाधान गर्न पुन कल सेण्टरले नै फोन गरेर समस्या समाधान गर्ने बताइएको छ ।
२०७२ फागुन १६ गते देखि शुरु गर्न लागिएको कल सेण्टर हाललाई हरेक आईतबार, मंगलबार र शुक्रबार विहान ११ बजेदेखि दिउंसो ४ बजेसम्म नियमित सञ्चालन हुने बताइएको छ । सो कल सेण्टरबाट किसानहरुले अधिक फाइदा लिन सक्ने समेत बताइएको छ ।

प्रकाशित मिति: शनिबार, फाल्गुन १५, २०७२